logo

Temet 2022 fuar ve alım heyeti programına neden katılmalısınız?

“TEMET 2022” Türkiye Avrupa Medikal Sağlık Turizm Fuarı, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen sağlık sektörünün öncü Grup Hastaneleri,Klinikler,Hekimler,Sektör Sivil Toplum Kuruluşları, Sektör firmalarının temsilcileri, sektörün en son ürün ve hizmetlerini bir arada sergileyecekleri, farklı ülkelerden gelen nitelikli ziyaretçilerle buluşacakları etkin bir iletişim ve pazarlama platformudur.
Sağlık sektöründe faaliyet gösteren; Hastaneler, klinikler, Hekimler, üretici firmalar, tedarikçiler, makine üreticileri, hizmet sağlayıcılar, toptancılar, ithalatçılar, dış ticaret firmaları, eğitim ve danışmanlık firmaları, sektörel sivil toplum kuruluşları ile aynı ortamda bir arada olarak pazar araştırması ve sektör analizi yapabilir, bu sayede pazarın değişen talep ve beklentilerini yakından takip edebilir, ürün ve hizmetlerinizin sunumunu yapabilirsiniz.
Fuarı yurtiçi ve yurtdışından ziyaret eden hedef müşteri kitlelerinizi, rakip firmalarla aynı çatı altında büyük bir rekabet ortamı içinde karşılayarak, onlara en üst düzey hizmeti verme imkânı bulabilirsiniz.
Katılım sağlamayan rakip firmaların avantajlarını kullanabilirsiniz.
Fuar sırasında hedef kitle ve müşterilerle birlikte yeni iş bağlantıları, ortaklıklar ve yatırım fırsatları yaratabilirsiniz.
Firmanızı ve markanızı daha çok duyurabilir, sektördeki bilinirliğinizi arttırabilir, kurumsal kimliğinizi daha da güçlendirebilirsiniz.
“ HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

;